Apartament AZ015 – Architekt wnętrz Kraków i Limanowa: projektowanie i aranżacja wnętrz – BTB Studio – SB Architekci
NOWOŚĆ - Meble na wymiar (projekt, produkcja) - sprawdź szczegóły - SB | MEBLE

Apartament AZ015

/

SB Architekci

Apartament AZ015

Antałówka, Zakopane

Wnętrza apartamentu zlokalizowanego w Antałówce – przysiółku Kościeliska w powiecie tatrzańskim. Ideą opracowanego projektu jest połączenie elementów kojarzonych z kulturą góralską i nowoczesnych materiałów, tak aby jednocześnie utrzymując klimat podhalański nadać wnętrzom nowoczesną formę.

Projektowany efekt opiera się na utrzymaniu ciepłych odcieni drewna połączonych z szarościami i stosowaniu góralskich elementów dekoracyjnych. Surowa szara posadzka płynnie przechodzi w ciepłą drewnianą podłogę ułożoną w jodełkę. Sufit jest podkreślony drewnianymi belkami służącymi jako maskownice karniszy i taśm LED. W salonie głównym elementem dekoracyjnym jest lampa w góralskim wzorze nad kanapą, a nowoczesności pomieszczeniu dodaje kominek na parę wodną.

Projektowane trzy sypialnie kuchnia oraz łazienka utrzymane są w takim samym jasnym ciepłym, góralskim klimacie. W nich także został wykorzystany ciepły odcień naturalnego drewna, biel szarość i beż. Integralną częścią projektu są oprawy oświetleniowe złote i czarne o nowoczesnym charakterze oraz meble proste w formie spójne z całą gamą kolorystyczną wnętrz.

PowierzchniaApartament 70 m2
ZakresNadzór inwestorski
Rok2021